Wizyta studyjna – lipiec

Zapraszamy na kolejną wizytę studyjną, w czasie której będziemy mieli okazję lepiej się poznać i wymienić doświadczeniem.

Pierwszego dnia zaplanowaliśmy warsztaty networkingowe oraz spływ kajakowy w okolicach Barda na Dolnym Śląsku, po rzece Nysie Kłodzkiej. W drugi dzień natomiast weźmiemy udział w rodzinnej wycieczce górskiej w ramach programu Łączą nas góry – Góry Bystrzyckie – Jagodna.

TERMIN WIZYTY – 26-28.07.2024 r. 

Wizyta rozpoczyna się kolacją w piątek wieczorem, a zakończy się w niedzielę 28.07.24 r. około godziny 16:00. Zapewniamy nocleg i wyżywienie – śniadanie i obiadokolację, natomiast koszty związane z dojazdem pokrywane są we własnym zakresie.

Zapisy

W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/CPCDZC9gm11bMHd48

OPŁATA ZA WIZYTĘ STUDYJNĄ WYNOSI 100 zł. Płatność dokonywana będzie na podstawie faktury Pro Forma, wystawionej po rezerwacji miejsca.

Wypełnienie formularza oznacza rejestrację na wizytę studyjną i jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca.

Szczegółowy program wizyty zostanie wysłany w połowie lipca osobom zapisanym na wydarzenie. 

 


Wizyta studyjna Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej wspófinansowane jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.