Spotkanie Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej

Za nami kolejne spotkanie Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej, które odbyło się 21 września w formule online.

Kolorowe, poziome zdjęcie z panoramą gór. Na środku żółte koło z tekstem: Tatry dla wszystkich - działania i wyzwania w udostępnianiu przestrzeni Parku dla osób ze szczególnymi potrzebami.

W spotkaniu wzięły udział osoby i podmioty, reprezentujące instytucje publiczne, sektor pozarządowy i sektor prywatny działający na rzecz aktywizacji osób z niepełnosprawnościami. Dziękujemy podmiotom, które zaprezentowały się w trakcie spotkania: Tatrzański Park Narodowy i TERMA.

Jesteśmy pod dużym wrażeniem tego co już udało Wam się osiągnąć do tej pory. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój i kolejne działania na rzecz OzN. Dziękujemy wszystkim członkom i członkiniom Sieci za liczne przybycie.

Kolorowa, pozioma grafika. u góry duży napis: czym jest inkluzywność? Poniżej wypisane są cztery kategorie: wykluczenie, segregacja, integracja i inkluzywność. Na dole dopisek w ramce: Każdy użytkownik jest mile widziany bez względu na wiek, sprawność fizyczną, mobilność, samodzielność lub rodzaj dysfunkcji związanej z niepełnosprawnością.

Kolejne spotkanie sieci online odbędzie się 4 grudnia o godz. 14:00. Szczegółowe informacje i zapisy już wkrótce.

Chcesz być na bieżąco z działaniami Sieci? Wypełnij formularz zgłoszeniowy do członkostwa w sieci: bit.ly/SiecTurystykiWytchnieniowej

Spotkania Sieci przeznaczone są dla osób reprezentujących organizacje, instytucje i firmy związane z turystyką społeczną i opieką wytchnieniową.


Działania są częścią projektu „(Po)łączą nas góry – razem rozwijamy turystykę społeczną”, realizowanego w ramach dotacji Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Logotyp Programu Aktywni Obywatele.