Wizyta studyjna – Kraków

Przed nami kolejna wizyta studyjna Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej, która odbędzie się w dniach 21-22.10.2023 r. w Krakowie.

Kolorowa grafika: po prawej stronie panorama Krakowa, po lewej napis: wizyta studyjna: Kraków 21-22.10

W imieniu Fundacji Ładne Historie i współorganizatorów: Fundacji Sprawne Wspinanie, Stowarzyszenia Zacięcie i Fundacji Polska górom zapraszamy podmioty z całej Polski, zajmujące się turystyką społeczną oraz te odpowiedzialne za wdrażanie i realizację różnych form opieki wytchnieniowej dla osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin do udziału w tym wydarzeniu.

Pierwszego dnia zaplanowaliśmy warsztaty wspinaczkowe, w drugi dzień natomiast będziemy uczestniczyć w grze na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/RvtAgUaPMeZCw8v2A

  • TERMIN WIZYTY – 21-22.10.2023 r. KRAKÓW

Jesienna wizyta studyjna Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej została objęta Patronatem Honorowym Dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego Pana Tomasza Gierata.

Logo Ojcowskiego Parku Narodowego - czarny nietoperz na zielonym tle wpisany w okrąg.

Działania są częścią projektu „(Po)łączą nas góry – razem rozwijamy turystykę społeczną”, realizowanego w ramach dotacji Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Logotyp Programu Aktywni Obywatele.