Spotkanie online Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej

W imieniu Fundacji Ładne Historie zapraszamy na spotkanie Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej, które odbędzie się w formule online na platformie Zoom w poniedziałek 26.02.24r. o godz. 12:00.

Kolorowa grafika: po lewej stronie biały tekst na fioletowym tle: spotkanie sieci online 26.02. Po prawej stronie zdjęcie przedstawiające kobietę i mężczyznę spoglądających na telefon komórkowy, który trzyma kobieta. Mężczyzna wskazuje palcem coś na ekranie.

Na spotkaniu, które potrwa ok.2h swoją działalność na rzecz aktywizacji OzN zaprezentują członkowie i członkinie Sieci: Fundacja Transgresja, Fundacja Złotowianka oraz Rowery specjalne. Przedstawimy również propozycję samospisu Sieci i porozmawiamy o najbliższych wydarzeniach.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne, ale obowiązują zapisy!

Prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz:

https://forms.gle/xUG5whT5Ky2LjsaG8

Wypełnienie formularza oznacza rejestrację na spotkanie i jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca.

Czemu służą nasze spotkania?

Prezentujemy najciekawsze praktyki, inicjujemy współpracę, dyskutujemy na aktualne tematy, planujemy wspólne działania rzecznicze.

Dołącz do nas już dziś!

Szczegółowych informacji udziela koordynatorka Sieci, Halina Bernatt


Działanie Sieci finansowane jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.