Spotkanie online Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej

Zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie Ogólnopolskiej Sieci Turystyki Wytchnieniowej, które odbędzie się w formule online na platformie Zoom w poniedziałek 04.12.23 r. o godz. 14:00.

Kolorowa grafika: po lewej stronie biały tekst na fioletowym tle: spotkanie sieci online 4.12. Po prawej stronie zdjęcie przedstawiające zbliżenie na kobiece dłonie spoczywające na klawiaturze laptopa. Na drewnianym stole obok komputera leży portfel oraz telefon.

Na spotkaniu, które potrwa ok.2h swoją działalność na rzecz aktywizacji OzN zaprezentują członkowie i członkinie Sieci: Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, Stowarzyszenie Mudita, Active Therapy oraz Fundacja Czasami. Porozmawiamy również o planach Sieci na przyszły rok oraz o deklaracjach członkowskich.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne, ale obowiązują zapisy!

Prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz: https://forms.gle/4NwXUPrZuZckHgrL8

Czemu służą nasze spotkania?

Prezentujemy najciekawsze praktyki, inicjujemy współpracę, dyskutujemy na aktualne tematy, planujemy wspólne działania rzecznicze.

Dołącz do nas już dziś!

Szczegółowych informacji udziela koordynatorka Sieci, Halina Bernatt

  • telefon: +48 698 611 129;
  • mail: halina.bernatt@ladnehistorie.pl

Działanie Sieci finansowane jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.